رییس پلیس فتا:
در سازمان محیط زیست شعبه دایر می‌کنیم
سردار وحید گفت: این پلیس در نظر دارد به منظور افزایش همکاری با سازمان حفاظت محیط‌زیست از جمله مبارزه با حیوان‌آزاری، شعبه‌ای از پلیس فتا را با هدف پایش و برخورد با جرائم محیط‌زیستی در فضای مجازی راه‌اندازی کند. 
شهیندخت مولاوردی، حقوق‌دان و فعال امور:
نقض حقوق شهروندی‌ و‌ سیاسی‌ جامعه
یک حقوقدان معتقد است قانون صرفا مباحث مربوط به قوه مجریه را پوشش نداده؛ بلکه مجموعه‌ای از اصول در قانون اساسی وجود دارد.
مدیرکل دفتر مدیریت بحران منابع آب ایران:
سایه سیل بر همه استان‌های ایران
سایه وقوع سیل از ابتدای سال و پس از وقوع سیلاب‌هایی که دامن آن بسیاری از استان‌های کشور را گرفت، بر سر ایران سنگینی می‌کند.
جانشین فرمانده ناجا:
مسوولیت سوییت‌های که ساعتی اجاره‌ داده می‌شود با پلیس نیست
سردار ایوب سلیمانی معتقد است در زمینه سوییت‌هایی که ساعتی اجاره داده می‌شود ما هشدارهای لازم را می‌دهیم و این موارد را کنترل و بررسی هم می‌کنیم در جایی اگر لازم باشد با حکم قانون پلمب هم خواهیم کرد.
شری آماتنستین، روان‌درمانگر:
چگونه از افسردگی به سمت شادزیستن برویم
بر اساس آخرین برآورد مرکز ملی افسردگی از بین هر پنج آمریکایی حداقل یک نفر در طول زندگی خود با این معضل دست و پنجه نرم کرده است.
پروانه سلحشوری نماینده مجلس:
دوقطبی سازی کیهان در بزنگاه حساس
یک نماینده مجلس شورای اسلامی معتقد است مردم ما به بلوغ اجتماعی لازم رسیده‌اند و با هم همزیستی دارند. نشانه‌هایش را هم می‌توانیم در جامعه به خوبی ببینیم. برای نمونه زنانی که پوشش چادر دارند با زنانی که پوشش‌های دیگری دارند در کنار هم زندگی می‌کنند.
عباس عبدی، روزنامه‌‌نگار:
واکنش‌ها به اچ‌آی‌وی در ایران
یک روزنامه‌نگار معتقد است نتیجه برخورد نادرست با این بیماری موجب غفلت از آموزش درباره ایدز و شیوه‌های پیشگیری از آن شد که هزینه‌های جبران‌ناپذیری را برای کشور داشته است.
نماینده شهروندان کردستان:
زنانی که با ظاهری مردانه، کولبری می‌کنند
نماینده مردم کردستان در شورای عالی استان‌ها درخصوص وضعیت کولبران هشدار داد و گفت: جای تاسف است که بگویم با زنان و دخترانی مواجه هستیم که مجبورند در نقش یک مرد یا پسر ظاهر شوند تا به صف طولانی کولبران بپیوندند.
درخواست فضانورد «ایستگاه فضایی بین‌المللی»
روند تغییرات آب‌وهوایی را متوقف کنیم
یکی از فضانوردان ایستگاه فضایی بین‌المللی ضمن ارسال پیامی به زمین، کاهش انتشار کربن در اتمسفر را خواستار شد.
اسحاق راستی، تحلیلگر مسایل سیاسی:
مطالبات‌ زنان خواسته ملی است
یک فعال سیاسی معتقد است حضور بانوان در برخی مسابقات والیبال، بسکتبال در سالن‌ها نشان داد که این حضور نه‌تنها آثار سوئی در پی نخواهد داشت،بلکه مردان را نیز نسبت به رعایت مسائل و ملاحظات اخلاقی حساس‌تر خواهد کرد.
امیررضا واعظ آشتیانی، تحلیلگر مسایل ورزشی
حضور پرچالش خانم‌ها در استادیوم
قائم مقام اسبق سازمان تربیت بدنی معتقد است وقتی مصاحبه مسئولان فیفا را نگاه می‌کنیم، با ظرافت بازی سیاسی می‌کنند و می‌گویند امیدواریم ایران این شرایط را فراهم کند که خانم‌ها در استادیوم‌های ورزشی حضور پیدا کنند.