یک پژوهشگر معتقد است با توجه به وضعیت کارخانه‌های مادری که در قالب اصل 44 قانون اساسی واگذار شده است و همه آنها تقریبا ورشکست شده‌اند، نیاز است در خصوص آنها بازنگری صورت بگیرد.
یک تحلیلگر مسایل بین‌الملل معتقد است ایران به عنوان کشوری که ابتکار برگزاری چنین نشستی را مطرح کرده و از ورود کشورهای اروپایی برای برگزاری چنین نشستی و مذاکره با نمایندگان انصارالله نیز استقبال کرده است، می‌تواند به راه‌حل‌های دیپلماتیک کمک کند.
باتوجه به سفرهای هیات‌های کشورهای عربی حوزه خلیج فارس اکنون وزیر امورخارجه جمهوری اسلامی ایران برای دیدار با مسوولان کویت به این کشور سفر خواهد کرد.
باتوجه به جدیدترین گزارش ماهانه اوپک، تولید نفت ایران در ژوییه سال ۲۰۱۹ به ۲.۲۱۳ میلیون بشکه در روز رسید و نفت سنگین ایران یک دلار و ۷۷ سنت در هر بشکه گران شد.
عبدی معتقد است در هنگام تنظیم برجام چرا ضمانت اجرای آن را مورد توجه خود قرار ندادند؟ اگر قرار بود که وارد برجام شویم، باید فرض می‌کردیم که چنانچه طرف مقابل به تعهدات خود عمل نکرد ما چه باید انجام دهیم.
یک وکیل دادگشتری معتقد است ضابط عام نیروی انتظامی است اما به جز آن وزارت اطلاعات و حفاظت اطلاعات سپاه پاسداران هم به عنوان ضابط قضایی می‌توانند مسوولیت تعقیب و تحقیق در مورد پرونده‌های قضایی را بر عهده گیرند.
کرباسچی معتقد است اصلاحات یک سازماندهی جدی می‌خواهد که آن را تعریف کند. به این معنی که از اساس اصلاحات چیست‌؟ چه مفهومی را دنبال می‌کند‌؟ به دنبال اصلاح چه مواردی است‌؟
محمدرضا باهنر به لابی گری شناخته می‌شود. اگر چه در هفت مجلس بر کرسی نمایندگی تکیه زده اما در مجالس هفتم و هشتم و نهم بود که به چهره تأثیرگذار در تصویب لوایح و طرح‌ها و مهم‌تر از آن جلوگیری از استیضاح وزرا شهره شد.
فرماندار شیراز گفت: مطالبه افراد و جریانات سیاسی هوادار و یا مخالف «مهدی حاجتی» عضو غائب شورا و جانشین وی از فرمانداری باید اجرای قانون باشد.
عضو شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طبان درباره انتقادات مطرح شده نسبت به عملکرد این شورا گفت: کسی نمی گوید این شورا ایده‌آل است اما فعلا تا انتخابات مجلس ساختار مناسبی است، باید نواقص آن را رفع کرد و دوستان اگر نسخه بدیلی دارند ارائه دهند.
انصارالله یمن از شلیک چهار فروند موشک بالستیک به منطقه عسیر در جنوب عربستان خبر داد ولی تا کنون هیچ جوابی از سوی عربستان به این حمله داده نشده است.
یک تحلیلگر خاورمیانه معتقد است یمن به تدریج جذابیت خود را برای امارات از دست داده است. در ابتدای جنگ یمن، اماراتی‌ها تصور می‌کردند که می‌توانند به ازای مشارکت خود در جنگ، دست‌کم بخشی از حاکمیت یمن را به دست بیاورند.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در نامه‌ای خطاب به معاونت مطبوعاتی خواستار توجه کافی به سنجه‌های کیفی و حذف نشریات فاقد کیفیت فنی و حرفه‌ای، غیرضرور و نیز نشریاتی که حقوق مولفان را رعایت نمی‌کنند، شد.
صدام حسین در نخستین گام برای حمله به ایران این سند را پاره کرد. بعد از مذاکرات مفصل با وزیر امورخارجه وقت، او را متقاعد کردیم که این پاراگراف حذف شود
سرلشکر مکی در جنگ تحمیلی عراق علیه ایران از سال ۱۹۸۱ تا ۱۹۸۴میلادی رییس ستاد سپاه سوم عراق، سپس جانشین فرماندهی این سپاه و سرانجام از سال ۱۹۸۱ تا ۱۹۸۷میلادی رئیس اداره توسعه رزمی وزارت دفاع عراق بوده است.
کوئنتین تارانتینو باز هم تاکید کرد: «فیلم آخر من پایان‌دهنده همه آثار من خواهد بود.»
یک نماینده مجلس شورای اسلامی معتقد است همه دستگاه‌ها از جمله بانک مرکزی، سازمان امور مالیاتی، سازمان بازرسی کل کشور، وزارت بهداشت، وزارت جهاد کشاورزی و... باید بپذیرند که به سامانه جامع تجارت متصل شوند.
منابع آگاه اعلام کردند که کاخ سفید  یک تیم متخصص در زمینه رهگیری موشک و پهپاد را برای جلوگیری از سقوط حکومت سعودی در پی جنگ با نیروهای یمنی به عربستان فرستاده است.
یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی معتقد است قطعا‌ افرادی که رای مردم را برنمی‌تابند و می‌خواهند مردم را از اصول دموکراسی و صندوق رای ناامید کنند، به فضای غبار آلود دامن می‌زنند.
یک کارشناس مسایل بین‌الملل معتقد است تنش به وجود آمده در منطقه و تحریم‌ها علیه ایران در کنار اتفاقاتی که برای نفتکش‌ها در خلیج فارس رخ داد و به طور کلی خللی که به امنیت نفتکش‌ها وارد شد به ‌شدت آینده تجاری همه کشورهای منطقه را تهدید می‌کند.
صفحه 1 صفحه بعدی