سردار وحید گفت: این پلیس در نظر دارد به منظور افزایش همکاری با سازمان حفاظت محیط‌زیست از جمله مبارزه با حیوان‌آزاری، شعبه‌ای از پلیس فتا را با هدف پایش و برخورد با جرائم محیط‌زیستی در فضای مجازی راه‌اندازی کند. 
رشد اقتصادی چین در سه ماهه سوم امسال به کمترین سطح ۲۶ سال اخیر رسیده است.
یک فعال سیاسی معتقد است در کشوری مردم‌سالار فردی وجود داشته باشد که در مقابل تحدید آزادی‌های اجتماعی مردم از حقوق آنان دفاع کند. قانون اساسی جمهوری اسلامی در اصل 113 این نقش را به رییس‌جمهوری واگذار کرده است.
یک تحلیلگر مسایل بین‌الملل معتقد است تجمع اعتراض‌آمیز کردها در چند شهر و همچنین در برابر سفارت ترکیه در تهران و ماجرای تنش فوتبالیست‌ها، نشان داد که نمی‌توان به سادگی از کنار چنین موضوعاتی گذشت و این حوزه نیاز به تأمل جدی دارد.
یک تحلیلکر مسایل بین‌الملل معتقد است وضعیت کنونی و آینده بریتانیا طی ماه‌های آینده همچنان تیره و مبهم باقی خواهد ماند و با بی‌تصمیمی به پایان نخواهد رسید.
دادستانی کل عربستان اعلام کرد، یکی از فعالان توییتری را برای انجام تحقیقات ازبابت برهم زدن "نظم عمومی" در اشاره به درخواست این فعال از زنان سعودی برای آتش زدن و سوزاندن برقع‌هایشان احضار کرده است.
عضو شورای شهر تهران می‌گوید: صحبت ما با آقای رئیسی و مجموعه همکاران ایشان در دستگاه قضائی این است که با توجه به تاخیر 30 ماهه صورت گرفته در اطلاع‌رسانی به افکار عمومی، شورای شهر و شهرداری به عنوان ذینفعان این پرونده، اقدام عاجلی را برای روشنگری ماجرا تدبیر کنند.
آیا نویسندگان قانون اساسی همین طوری و از روی سهوالقلم این اصل لغو را نوشته‌اند؟ چرا در بازنگری سال ۱۳۶۸ این اصل دوباره تصویب شد و بر مسئولیت اجرای قانون اساسی از سوی رئیس‌ جمهوری همچنان تأکید شد؟
همواره تاسیسات نفتی به مناطق پیرامونی خود آلودگی را هدیه کرده‌اند، در روزهای اخیر نیز خلیج‌فارس با یکی از بدترین بحران‌های زیست‌محیطی دست به گریبان بوده است.
همه دعواها بر سر اصل ۱۱۳ قانون اساسی است. این اصل که روز ۲۳ مهر ۱۳۵۸ یعنی دقیقا ۴۰ سال قبل در چنین روزی به تصویب مجلس خبرگان قانون اساسی رسید.
۲۳ مهر یادآور پایان اولین اعتصاب مطبوعات ایران در سال ۱۳۵۷ است که البته تنها ۴ روز ادامه یافت اما روزنامه‌نگاران به اهداف مورد نظر دست یافتند. اعتصاب دوم اما داستان دیگری داشت.
یکی از مسوولان طراحی و اجرای عملیات اخیر سازمان اطلاعات سپاه که طی آن «روح الله زم» سرشبکه جریان معاند «آمدنیوز» دستگیر شد، در گفتگویی ابعاد جدیدی از این اقدام اطلاعاتی کم سابقه را تشریح کرد.
با بازداشت روح الله زم، مدیر رسانه آمدنیوز می‌توان پیش‌بینی کرد که کانال و سایت آمدنیوز نتواند تاثیر منفی گذشته خود را بگذارد.
یک روزنامه‌نگار معتقد است اگر در این مقطع هزینه اتکا به بیگانگان را پرداخت نکنند نباید تردید داشته باشند که دیر یا زود تاوان پشت کردن به ملت خود و اقبال به امثال آمریکا و عربستان را خواهند داد
سایه وقوع سیل از ابتدای سال و پس از وقوع سیلاب‌هایی که دامن آن بسیاری از استان‌های کشور را گرفت، بر سر ایران سنگینی می‌کند.
عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران معتقد است ما باید هشیار باشیم و نگذاریم که به دلیل غیر واقع بینانه و فاصله‌گیری از واقعیت سیاسی و با نوعی از رفتار های ایدئالیستی عرصه سیاست برای حضور ما تنگ شود.
سردار ایوب سلیمانی معتقد است در زمینه سوییت‌هایی که ساعتی اجاره داده می‌شود ما هشدارهای لازم را می‌دهیم و این موارد را کنترل و بررسی هم می‌کنیم در جایی اگر لازم باشد با حکم قانون پلمب هم خواهیم کرد.
بر اساس آخرین برآورد مرکز ملی افسردگی از بین هر پنج آمریکایی حداقل یک نفر در طول زندگی خود با این معضل دست و پنجه نرم کرده است.
چنین روزی در ۳۷ سال پیش مصادف بود با تصویب کلیات طرح تأسیس وزارت اطلاعات در مجلس شورای اسلامی. 2 سال بعدش هم وزارتخانه‌اش راه افتاد.
یک نماینده مجلس شورای اسلامی معتقد است مردم ما به بلوغ اجتماعی لازم رسیده‌اند و با هم همزیستی دارند. نشانه‌هایش را هم می‌توانیم در جامعه به خوبی ببینیم. برای نمونه زنانی که پوشش چادر دارند با زنانی که پوشش‌های دیگری دارند در کنار هم زندگی می‌کنند.
صفحه 1 صفحه بعدی