یک روزنامه «گار معتقد است آنچه که در انتخابات مهم خواهد بود آگاهی و امید مردم است که به یاری خداوند و صداقت و تلاش دلسوزان کشور باز هم سر بزنگاه بروز خواهد کرد و کیان کشور با درایت و احساس مسئولیتشان حفظ خواهد شد.
یک نماینده مجلس معتقد است مردم کشور خود را دوست دارند و تحت هیچ شرایطی کوچک‌ترین خدشه به آن را نمی‌پذیرند، برای آنها باید ثابت شود که با شرکت در انتخابات، سدی عظیم در مقابل هجوم بیگانگان به وجود می‌آید.
یک فعال سیاسی معتقد است اگرچه انتقاداتی بعضا جدی به دولت وجود دارد اما پوشیده نیست که وزارت خارجه دولت و جواد ظریف در مقام وزیر، در طول این سال‌ها تا جایی که درتوانشان بوده از حیثیت نظام و مردم ایران پاسداری کرده‌اند.
یک روزنامه‌نگار معتقد است اگر نشان‌ دادن اقتدار در خلیج فارس نبود، صدای ظریف به جایی نمی‌رسید و اگر گفت‌وگو با جهان نبود شاید تاکنون آمریکا می‌توانست یک اجماع بین‌المللی علیه ایران تشکیل دهد.
اغوای عوام اختصاص به یک گروه ندارد و ممکن است هرکس خصوصا آنان که فقط از پی راندن مرکب خویشند و آینده مردم و کشور در اولویت اهدافشان نیست به این انحراف دچار شوند.
از همان ابتدای انقلاب، موضوعاتی مانند جنگ تحمیلی، موضوع‌های حقوق بشری، پناهندگان، کتاب آیات شیطانی، مسائل منطقه‌ای، مسائل هسته‌ای و مساله تروریسم، اروپایی‌ها با ایران تعامل، همکاری و گفت‌وگو داشتند.
به نظر می‌رسد ابتدا باید سریال «گاندو» را فارغ از منظر محتوایی و بر اساس ساختار دراماتیک تحلیل کرد. یکی از مشکلات اساسی سریال‌های تلویزیونی هم ساختار و پیرنگ ضعیف در کنار دیالوگ‌های شعاری و شخصیت‌های تو خالی است.
در هفته‌های اخیر خبر استعفای محمد بطحایی از وزارت آموزش و پرورش برای بسیاری از فعالان این حوزه چندان قابل باور نبود که با تایید رسمی در خبرگزاری‌ها و رسانه ملی ، صحت و سقم آن مشخص شد که نکته قابل توجه ،عدم اقناع افکارعمومی نسبت به استعفای محمد بطحایی در این مقطع بوده است که به نظر می‌رسد قاطبه فعالان این حوزه نیز با عدم ورود جدی به دلایل واقعی این ، به نوعی از آن استقبال کردند.
صفحه 1 صفحه بعدی