آخرین مصاحبه کارگردان ضدهالیوودی؛

تارانتینو: پروژه بعدی من نقطه پایان حرفه‌ام خواهد بود

کوئنتین تارانتینو باز هم تاکید کرد: «فیلم آخر من پایان‌دهنده همه آثار من خواهد بود.»

به گزارش پرسشگری، هالیوود ریپورتر نوشت: تارانتینو برای اکران فیلم جدیدش «روزی روزگاری در هالیوود» به روسیه رفته است در نشست خبری معرفی فیلمش در مسکو عنوان کرد که پروژه بعدی من نقطه پایان حرفه‌ام خواهد بود.

تارانتینو گفت: «اگر تمام فیلم‌هایی که تاکنون ساخته‌ام در حال روایت یک داستان باشند و همه آنها شبیه واگن‌های قطار به هم متصل باشند، آخرین و دهمین ساخته‌ام نقطه اوج و پایان این داستان خواهد بود.» این کارگردان جزئیات بیشتری از پروژه جدید سینمایی‌اش را بیان نکرد. ولادیمر میدینسکی وزیر فرهنگ روسیه که برای سیاست‌های ضدهالیوودی‌اش معروف است، شخصا تارانتینو را در بازدید از کاخ کرملین همراهی کرد. 

«روزی روزگاری در هالیوود» نهمین فیلم بلند «تارانتینو» با نقش‌آفرینی لئوناردو دی‌کاپریو و برد پیت درباره گروه تبهکار منسون به سرکردگی چارلز منسون است که در  ۱۹۶۹ در یک شب چندین نفر را در یک سکونتگاه هالیوودی متعلق به رومن پولانسکی کارگردان مطرح لهستانی- فرانسوی سلاخی کردند که یکی از این افراد شارون تیت همسر باردار پولانسکی بود. پولانسکی برای مدتی به اشتباه تصور می‌کرد احتمالا بروس لی قاتل همسرش بوده است.

آل پاچینو، مارگو روبی، کرت راسل، داکوتا فانین، تیم راس و بروس درن ترکیب بازیگران  این فیلم در کنار دی‌کاپریو و برد پیت را تشکیل می‌دهند.

تارانتینو» فعالیت سینمایی خود را در اوایل دهه ۱۹۹۰ به عنوان فیلم‌ساز مستقل آغاز کرد و فیلم «سگ‌های انباری» را ساخت که به عقیده بسیاری از منتقدین از خارق‌العاده‌ترین فیلم‌های مستقل همه ادوار است.

وی در سال ۱۹۹۴با ساخت فیلم برنده نخل طلای «داستان عامه پسند» به اوج شهرت رسید، این فیلم از نظر تجاری توانست موفقیت بسیاری کسب کند و از آن به عنوان یکی از بهترین فیلم‌های تاریخ یاد می‌کنند که در فهرست موسسه فیلم آمریکا از ۱۰۰ فیلم برتر تاریخ سینمای آمریکا قرار دارد.

 

اخبار مرتبط
نظرات شما